Žaibas antrą

Pabudau, trenkė kažkur visiškai šalia, nejaukiai pasivartęs lovoje ir išvaręs mčt iš wc pasidariau arbatos kavos ir sėdu prie velnio aparato. Sukasi senas perleistas albumas elektroninis. Buvo vakar mm su brl, nuteikinėjo mane mažiau rištis su senąja ragana, suleido vaistų. lgs gan anksti baigė darbą, aš jau ir taip susileidęs du alaus ir nusnūdęs važiavau dar su trim pilsnerio pas jį. Parūkėm velnio kopusto, toks aš keistai kitoks pabuvau, bet ne per daug, dar maloniai, pažiūrėjom youtubčiką ir jis įjungė kažkokį nijasną serialą ukrainietišką – tikrai man jis buvo keistai prastas ir nepatiko, aštuntą traukiau namo. Namie prie kompo beveik nesėdėjau ir nuėjau miegot. Po žaibo visai pamuštas naktinis jaučiausi. Šiandien ryte atvaro Vltrs perinstaliuoti savo kompo, supiso aiškiai neleidęs pilnai susiupdeitinti prieš išjungdamas.

Vakar mastodon buvo klausimas ką vartojat, visi alučio nuotraukytes, aš taip ir nesiryžau parašyt kad alutis su dūdmantu, galvoju, o kam spardyti tą mirusią soc bendravimo mašiną. Kambarį nors lauke 20 +29, lango daugiau nepraversi, ventiliatoriaus stipriau nebeatsuksi. Ryt dar žadėjo kažkada vėliau Plns užeit. Aš vat visiškai išsibudinęs, reiks ryt dieną nusnūst.

Kai galvoji paprastai

Nieko neišsidirbinėjant, leidžiant sau būti kitokiu, kitiems savaip plyšusiems. Kartais keista klausyti kitų postringavimų, bet suprasti reikia kad ir pats kartais svaigsti žodžiais. Tikslumas būvio išnešamas su velnio žolalėm,

https://nightride.fm/

ir plaukimo rėžimas ON.

Laukimas beprasmis, dabar yra lužtančios bangos laikas, dabar gali pakeisti ateitį 🔮 Rimuojasi keistai žodžiai, o gi pagal tarimą ir įsivaizduoji dalykus ir raides. Kažkur netoli mirtis, bet tuo pačiu ir visiškai nesvarbu kur ji. Reiktų piltis mažiau alaus, dūdos ir taip nesinori, gerai kad nerūkau nikotino. Skaityti ir kažką bandyt suburti su tinklais, galima būtų pabandyti web frontą padaryti visiems trim milijonam muzikinių failų. Keistos užduotys, kažkiek beprasmės ir tiesiog kainuojančios resurso – ar laiko, ar elektros, ar interneto kanalo pločio.

Vakar kuris buvo užvakar

Perinstaliavau Vltr kompą, laukiau Pln ateinant, rašausi su juo, jis ale ateisiu vėliau bo aš pas kaimyną – sakau jei ko gero vartojat tai atnešk, sako gal gabaliuką kristės, klausiu ir kaip ten ana, sako labai tik nosį užkemša. Paskambinu Vtk – sakau kaip tas bredas kristė, sako jo kelia kažkiek bet nosį labai griaužia ir užkimša – galvoju nx jį tada šniot jei jau taip nemalonu, bet gi pigiau ji, ne koksiukas ir žiūrau barigos telegramo bote visai koksiuko nėra, žinoma nieko iš ten aš nepirkęs, bet sako veikianti tema ana. Girdžiu lauke birbia motociklas – pažiūriu lgls su Jawa su liulka sava, išlendu sako varom pas mane, dūda, skaniai pavalgysim, alaus pasiimsi, tai nesulaukęs Pln traukiu su lg. Labai faina liulkoje prasivažiuoti, tik išlipti iš jos tikrai sunku. Pas lg pridūmojam, prisivalgom, su kaimynais pabendraujam lauke ir aš devintą vakaro traukiu namo, parsiradęs nesėdu prie kompo ir atsijungiu lovoje.

Paryčiais super ryškūs sapnai, kad aš USA kažkoks žymus ale valdantis ir visokias beleberdas ten galvoju kaip visuomenę išdurt. Pabundu džiugiai, arbata, kava ir sėdu prie šito velnio reikalo. Bus gera diena -tikiu.

Diena gera ir buvo, vakare dar su Grškvčm kabake pasėdėjom, bet anas tai tikras strakalas nervas makalas.

Šiandien kuri buvo kažkada

Iš ryto dvi ciklo, vėliau dar dvi, neramu jau, kažkiek alaus apšlifuoja būseną į gerą. Namie visiškas chaosas nes iš mčts atėmiau vėl jos rasto citramono kurio jei negalima, tai keikia mane rėkia verkia duok citramono – ale galvą skaudą, žinau kad ji tiesiog narkomanka to velnio citramono, jei neprižiūri pati neskaičiuodama į dieną 10 išgeria ir po to guli šudais ištepusi wc ir kolidorių. Norėčiau važiuoti į sodą, bet jei paliksi tą velnio senę čia tai vėl jei draugės prineš to velnio citramono arba ko dar baisiau ir ji nesuprasdama kuris dabar mėnesis ar rytas ar vakaras apsiris tais vaistais.

Niekaip negaliu įsisąmoninti kad jei demencija, atrodo dar susišnekėti gali o ten gi kiautas žmogaus ir viduje tuštuma, tos pačios kartotos frazės ir įžeidimai ir niekinimai. Tai tada ir neiškenti ir nueini alaus pasiimti bent kad kažkiek jaustis normaliau.

Miegot iki pietų

Vakar vakare galvoju reikia kažko stipriau, sau minkau tą barygos botą ant telegramo, bet ant galo susilaikau nuo nesąmonių pirkti kokio šūdo arba ale amfuko ar ratų, ir išgeriu 5mg olanzapino, kažkodėl noriu kuo greičiau atsijungti į miegą, užmiegu link 22 kelis kart naktį keliuosi pavalgyti, ir iš ryto vartausi visai nenorėdamas keltis. Bet vat dabar, šiuo momentu nejaučiu slopinimo olanzapino, tai musėt reiks vakare dar 5mg išgert.

Girdžiu kad mčt telefonu kažką jau prisiprašo kad ateitų meluodama kad alkana, ją kankina ir neduoda citramono. Po kažkiek laiko kita beveik akla ir kurčia bobulka ateina – išaiškinu kad citramono tai velnio raganai negalima, berods supranta ir duoda tik tabletę vieną (arba žinoma duoda ir paslepia) tikiuosi nedavė, bandė dar čia ale cepelinus virti bet išaiškinau kad to daryt nereikia. Oi ir vargo paradas čia su tom bobutėm.

Keisti jutimai yra dalis realybės, kiekvienas momentas unikalus ir kitaip nuspalvotas, priemonės tam yra, o yra ir tokių kurie ieško neranda nesvietiško kaifuko. Karšta stipri arbata 🍵 sukasi deep house rinkinys senobinio

Apiplėšiau barborą už beveik 100€, žinoma ten ir alus ir mm dovana pora bonkių vyno, ir serano kumpis ir kitokie beleberdai valgomi. Keistai esu patenkintas Olanzapino slopinimu – šiandien jaučiuosi atrodo geriau nei vakar, ramesnis, labiau koncentruotas, guvesnis ir tikslesnis, vadinasi tikrai reikėjo ir jo išgerti ir reikia dar kažkiek laiko, nes kaip žinia dažna dūda žolės tikrai ne į sveikatą psichinę, tai geriau jau iš anksto pagerti kaupiamajį vaistą. Beje tikrai jau senai negulėjau ten kur durys be rankenų – tai reikia ir išlaikyti tą variantą būvio.

Plaukiančios padėkos

Per Soulseek nuolat plaukia padėkos kad dalinuosi muzika. Viena labai faina buvo: sako tu mane išgelbėjai, aš turėjau groti saulėlydžio setą tūse ir palikau savo usb raktą su muzika už 300km.

Dėl to ir dalinuosi, kad kiti turėtų galimybę atsarginės kopijos, sutaupymo kažkiek pinigų.

Bet tos padėkos ir palaiko, nors realiai torrentai palaiko tiesiog skaičiukais, bet žinoma maloniau kai gali pasišnekėti 🙂 Pasiūlo įdomios muzikos, tu pasidalini ką gero randi. Ždž sistema veikia.

Vat šiandien du žmonės paaukojo pinigų – vienas 5 kitas 10€ tai super, jau beveik kompas sau elektrą apmoka.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon