Muzika, vėl muzika daug muzikos ir logas 2


Miegojau gerai, tik kaip visada iš ryto per ilgai varčiausi lovoje nenorėdamas keltis. Paskambino gn, priminė, kad šiandien reikės dirbti, nuotaika nukrito, nes aš visai kitus dalykus planavau šiai dienai, bet darbas yra darbas, nedaug jo, bet vistiek yra. Išgėriau savo vaistų ir vitaminų dozę, pasidariau kavos ir sėdau klausyti Dj Kicks – Photek. Vakar prisiminiau, kad seniai klausiau šių rinkinių. Įdedu jį ir jums —-> DJ-Kicks_ Photek.rar. Žinoma, jai turit pinigų, tai nusipirkti tokią muzikinę kelionę yra visai ne pro šal.

Kiek dabar klausau šios muzikinės kelionės tai tikrai viskas labai joje gerai. Gero klausymo ir jums!

Šiandien dirbsiu Vienuolyno kiemelyje, bus ten koncertas nedidukas, o taip norėjau visą dieną klausyti muzikos ir sėdėti namie prie kompo, nuvežti mašiną daviklio keitimui ir būti tokiu paprastu ir ramiu. Dabar teks, kaip visada, kažkiek pasinervuoti kur pultas, ar viską susidėjau, ar spėsiu ir t.t. nuo nervų mane turi saugoti vaistai, tikiuosi ir apsaugos.

Nuotaika 7/10
Miegas 10/10
Liga 0/10

Vis dėlto nelabai aš myliu savo darbą, kartais daugiau kartais mažiau, bet jis atima iš manęs daug nervų, nors tikriausiai beveik nėra darbo be nervų. Reikėtų bandyti išsiveržti iš vairuotojo, kolonėlių nešiotojo ir sandėlininko darbo, arba kažkaip iš naujo jį pamilti ir mokytis būti apšvietėju (nors ir tai jaučiu nėra mano gyvenimo pašaukimas). Mano gyvenimo pašaukimas yra… sunku įvardinti, man patinka vairuoti, bet daktarai man nesuteiks profesionalesnių teisių nei b kategorija, man patinka rašyti – bet rašyti apie tai kas man aktualu, o ne bet kokia tema, reiktų kiekvieną dieną užduoti sau kažkokią temą ir ja parašyti trumpą ese. Man patinka klausyti muziką, bet būti Dj’jum aš tikrai nelabai noriu, esu daugiau melomanas, bet toks kuris nemėgsta kapstytis po neatrastus muzikos labirintus, nors gal ir visai nieko būtų užsiėmimas. Žodžiu nežinau kuo aš noriu būti… norėčiau būti išlaisvintas iš šio kaleimo, norėčiau nustoti bijoti smulkių dalykų kurie nėra esminiai…

Photek’as – net labai gerai groja.


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 thoughts on “Muzika, vėl muzika daug muzikos ir logas

  • Sistem metsiS Post author

    Vaistai padeda, esu ramus, klausau dar vieną dj kick su scuba. Nueisiu į NA turbūt šiandien, jau senokai nebuvau, reikia vėl užsikrauti gera palaikymo energija. Darbas gąsdina, nes aš visiškai atbukęs ir užmaršus. Nemoku net būgnų pavadinimų ir kaip jiems sustatyti mikrofonus, gėda, bet svarbiausia man dabar išlikti švariam kuo ilgiau, gal net iki gyvenimo galo ir atgauti jėgas būti reikalingu ir su šypsena. Viskas tik tam, kad aš ir tu suprastume kažkokią žinią apie visko prasmę. Negali visa tai būti atsitiktinai, nors gal ir atsitiktinumo Dievai mus valdo. Visa sistema giliai giliai paslėpta nuo mūsų akių, bet aš tikiu, kad ir ją galima pamatyti ir pajusti, nes jutau ne kartą ir ne du. Beprotybė traukia į save, ji siūlo tiek daug, o reikalauja tiek mažai. Kiekvienos dienos man ir gaila ir ne, kažkokia nostalgija seniems laikams ir kažkoks tikėjimas, kad būtent taip viskas ir turėjo būti. Kartais jaučiuosi lyg ne aš daryčiau sprendimus, nes mano sprendimas buvo kardinalus ir jis Dievo valia neįvyko. Kaip aš norėčiau žinoti, ko jis tiksliai nori, nors tikriausiai nori, kad aš tiesiog būčiau čia, nes čia mano vieta. Niekaip negaliu įsisąmoninti, kad gal aš ir nesu reikalingas, tiesiog vienas iš miriadų kurie turi rankioti mozaiką patys nesuprasdami ir negalėdami suprasti kam. Lengva pasakyti dėl pinigų ar dėl garbės ištiesų viskas daug sudėtingiau, gal tiesiog viskas dėl malonumo būti čia aukščiau nei kiti, žinoti kažkokią paslaptį ir tikėtis, kad kiti jos nežino. Filmavimo kameros aplinkui, tik filmuoja ne mūsų suvokimui. Turi būti drąsus, aš toks nesu. Gal drąsus tik tiek kiek reikia rašyti atvirai ką galvoji. Diena šita turi tikslą, tas tikslas tai koncertas, vat kam jis jau negaliu pasakyti, kažkas remia, kažkam reikia, kažkas jaučia kažkokį tikslą iš jo, aš beveik ne, aš jaučiu tikslą tik būti čia kuo švaresniam ir aplink save pasilikti švarią aplinką. Kiekvieną dieną pradėti kaip beveik švarų popieriaus lapą. Aš vis dar čia, ir vis dar tikiu.

  • Sistem metsiS Post author

    Nenuėjau į NA, taip jau gavosi, kad kiemelyje aparatūrą reikėjo saugoti. Baigiu klausyti Scuba’s Dj Kicks, tikrai neblogas. Kažkaip man darbo pabaiga, visų žaislų susirinkimas ir supakavimas teikia gana daug malonumo, tokio saldumo, kad dar vienas darbas baigtas. Šiandien vėl jaučiu klausysiu muzikos iki 2. Po stala bėgioja skruzdėlės, kažkaip rado kelią čia iš lauko ir jai palieki kokį graužtuką ar dar ką skanaus tai jų susirenka gana daug. Tai galima sakyti sėdžiu ne vienas. Einu išgersiu vakarinę dozę vaistų, pasidarysiu kavos ir arbatos ir nirsiu į muziką.