Aparatas

Kuo turi geresnį aparatą tuo geriau (kad ir pimpalą tikrai ilgą). Šiandien buvo pirmas šansas nemokamai nusipūsti, siūlė Viktoras Diawara prie lofto su storu džointu, atsisakiau.

Antanas nusipirko naują dviratį už tiek už kiek aš pirkau savo mašiną, 3000Lt, bet ant to dviračio atsisėdus tikrai jaučiasi kad jis brangus, lengvutis visiškai, aš su savo senuku pirktu už 340 ir tris metus neliestu tikrai negaliu jam priešintis, ir taip yra visose srityse, kas turi geresnį aparatą ir moka juo gerai naudotis laimės prieš tą kuris turi prastą ir irgi tiek pat moka juo naudotis, tik kad gyvenimas susideda iš labai daug aparatų naudojimo, būdamas šefu gali turėti speed dialą gali ne, nuo to tavo verslas nelabai pasikeis, bet vat jai važinėsi į susitikimą senu golfuku, gali būti likti nesuprastas, viskas turi būti adekvatu. Tavo žmona turi būti adekvati, turi gerti brangų vandenį, ir plepėti apie biznį. Optimizuoti.

Galutinis optimizavimas: kelionė karstu į žemę. Net ji gali būti optimizuota.

Kas bus jai aš įsigysiu brangiausią mobilų? Nieko, sulauksiu poros komentarų.

Kas bus jai aš nusipirksiu brangiausią mašiną? Nesugebėsiu jos išlaikyti, ji skirta neman 9ąčiū Dievui bent mobilų tokį galiu turėti)

Taigi daiktus galima suskirstyti į dvi kategorijas, daiktus kurie reikalauja upkeepo (išlaidų nuolat) ir tuos kurie ne. Galim dar suskirstyti į tokius kuriais reika mokytis išnaudoti ir tokius kurių ne. Brangus laikrodis turės funkcijų kurių jų šeimininkas gali ir nežinoti bet laiką rodys gerai, ir jo tikriausiai nereikės prisukinėti ar keisti batarkių, jį reikės tiesiog nešioti. Brangų mobilų krauti reikės gal net dažniau nei pigų. Brangi mašina ims daugiau kuro nei mano už 2800lt/ Kažkas netvarkoje. Tikrai taip, gerti gali vien vandenį ir nuo to tau bus tik geriau, gali gerti ir iš balos, bet gali traktorium pavirsti (iš pasakos).

Visos priemonės kūrybai reikalauja jų įvaldymo. Net tekstas reikalauja įvaldymo. Publikos dėmesio įvaldymo.

Optimizuoti: youtube klipo nuorodos siuntimą į email, kodėl neleidžia pasirinkti adreso iš mano google kabančių kontaktų>? Tokių variantų be galo daugk.

Aš negaliu Windos search bokso iš start meniu pasidėti ant desktopo, kad man ieškotų per vieną clicką greičiau.

Bet galiu tau parašyti ir notepadu, atspausdinti laišką kompiuteriu pakvėpinti savo kvepalais ir išsiūsti paštu. Gaila nežinau tavo adreso. Tai gal sms? Bet tai taip pigu…

Dabar kai sugedo mano nokia N95 (buvęs flagmanas dabar 250) turiu motorola F3 (buvęs pigiausias). Telefonas kuriame net sms rašyti yra sunku (ir skaityti ilgesnes). Bet kaip telefonas jis tikrai gražus ir galėtum eiti su juo į turtingų dėdžių susitikimą (o su n95 jau ale ne, nes visi žino kad senas ;}. Kaina? 40lt dėvėto kaip naujo, naują už 80 buvo galima įsigyti. Bet motorola v3 irgi apie 50lt. Kas atseit pasenę tas pigu, geras tekstas dabar dažnai gali būti nemokamai, tik reikia žinoti kur jo ieškoti, kaip ir muzikos, kaip ir filmų, kaip ir merginų, kaip ir nemokamų narkotikų. Bet ar apsimoka imti seną? Paimk gargantiua ir pontagriuelį, pamatysi kad yra amžinų, kaip ir muzikoje. Aš ne amžinas. Aš , NE, amžinas. Nenoriu būti amžinai, atsibostų. Man per dieną kartais daugiau įspūdžių ir apmąstymų nei būnant paauglystėje per savaitę ar mėnesį. Gal pagaliau subrendau, gi jau laikas.

Ar klausaisi essential mikso? Gi ten geriausi groją tai taip kaip ir pas mus klubuose tik jie geriausi. Paklausyk, tikrai nieko super wow, bet pilnai kokybiškai. Nerandi? padėsiu ;]

http://torrentz.eu/search?f=essential+mix

Dar teksto? Dar apmastymų? Dar optimizavimo? Gal paliekam kitam kartui.

var(random)/Random.
Kiekvieną minutę begalinis informacijos kiekis: cituoju Daumantą:

elementarioji fizika sako, kad kuo daugiau dalyviu procese tuo daugiau paklaidu skaiciuojant iseigas, jegu praradimus, taciau informacija neprarandama. Labaratorinio darbo klausimas – imanomu vizualizacijos priemoniu skaidriu kiekis vienai valandai akomponuoti elektronines muzikos diskasukiui. Pirmasis bandymas DNB sesija, paskaiciavimais reikalingu skaidriu skaicius vienai minutei (160-190bpm, skaidriu skaicius (f/s))video projektorius (80-100++HZ) – 60000-infinity…. apsvietimas (0.1Hz-100hz) 1fps-infinity… tada garsas 40hz-12khz(girdi ne visi :D) ir mes gauname tiek informacijos is vienos minutes. sudejus viska i kruva ir pratesus skaiciavimus gaunasi daug skaiciu kurie virsija daugelio suvokimo ribas. Taciau visa tai kaupiasi. 1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1T

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

3 thoughts on “Aparatas”