Galvojau apie tikslą. 7


Koks mano paties ir šio kūrinio tikslas? Manau kad pats jo kurybos procesas sukelia daug teigiamų emocijų, kartais pašalina įtampą. Tikslas tikriausiai surasti 50 protingų žmonių, ok bent 20. Ne savo srities specialistų, o protingų, kurių mintys aštrios, kurie gali nesustodami kurti ir kuriems žodžių maža kad išreikštų save, su kurias galima diskutuoti neatsimušant į sieną.

Galvojau apie sistemos tikslą. (toliau rašysiu sunkiai suprantamus ir įkalbinamus dalykus). Šiandien nueinu į polikliniką ir man sako: cha cha tu neregistruotas ligonių kasoje, aš greitu rankos judesiu traukiu pažymą iš darbo biržos, o man švepla registratorė sako ne ne ne tu taip lengvai neišsisuksi: varyk į ligonių kasas su ta pažyma, aš tyliai sau pagalvoju BL KRW NX ir važiuoju į trečią (sistemos komisariatą), nes turiu ten būti, atvykus ten surenku slaptą kodą ir mane įleidžia į vidų, pasirodo mano pareiškimas š, reikia tą patį perrašyti iš naujo paminint tokius svarbius dalykus kaip: kuprinė melsvai balta, kaina 20Lt ir panašius, tada tą patį reikia copy paste į kitą lapą 9nemeluoju) ir dar kartą atspausdinti, pridėliojau gal 7 parašus, kad sutinku su viskuo ir niekada nebekariausiu prieš sistemą, parduodu savo sielą amžinajam ratui ir t.t.t Net pats agentas pasiskundė kad biorokratijos per daug ir išlydėjo mane lauk, sakė seks mano lėvą (Jėzau ar turiu teisė vartoti slengą? gal aš juo visiškai pribaigsiu lietuvių kalbą ir eisiu šventės švęst?) tel pagal imei. Nuvažiavau į ligonių kasas, prieš tai parduotuvėje nusipirkau giros litrą už 2,29 galvojau apie paklausos ir pasiūlos santykį, elastingumą, nes neseniai ta gira kainavo 1,99 ir aš ją pirkdavau po tris, įdomu ką suskaičiavo vadybininkas, kad ideali kaina ne 2,99 kaip buvo prieš tai 2,29? bet jis pamiršo kad formulėje nepaminėta labai svarbi psichologinė 2,00 riba, kuria peržengti tikrai sunku. žodžiu vadybininkui atrodo kad viskas gerai man tai px, nes aš apie tai skaičiau du kartus kažkada seniai universitete. Taigi ligonių kasos: eilės nėr ir marmurinio veido nepatenkinta panelė man sako: žiurkiuk bereikalo šitam ratelyje sukinėjiesi ir bėgioji, męs nuo vakar dienos žinom, kad tu esi uždraustas (atsiprašau apdraustas) nes po ilgų metų pagaliau normaliai sujungė DB ir LG kasas, nors to nežino nei: darbo birža 9viena panelė siuntė pas kitą, ta spausdino niekpopierį), nei antakalnio poliklinika 9čia reikia reikia pasukti ratuką tada viskas bus čiki gausi savo vaistukus ir nurimsi. gryžtu į polikliniką ir tik prieinu prie registratūros man jau iškarto kiša užpildyta vagystės vidurį baltos dienos iš valstybės knygutę su vaistais, nuvarau į vaistinę (pasuku ratuką) ir nusperku vaistų už: 260Lt, oi atsiprašau valstybė nuperka, o aš sumoku nei daug nei mažai – tris litukus. bet žiūriu kad vieno vaistuko kurio aš nevagiu iš valstybės o perku pats nėra. Atgal sukam ratuką….ir sako užeik pas daktarę, aš užeinu jinai man greitai receptuką ir sako oi oi oi tau reikia suleisti vaistukų kad ramiai galėtum sau prie kompo nesąmones rašyti, aš sakau ne ne ne nenoriu (ar Jūs įsivaizduojate vaistą kuris veikia FKNG DVI savaites?) sako reikai. Aš pagalvoju kad čia ne vieta rodyti kiaušus ir nueinu su sesele kad man į šiknytę suleistų vaistuko kuris veikia dvi savaites. tik suleidus pajaučiu kaip jis sklinda po mano vidinę sistemą ir man tai nepatinka, vietoi cigarečių nusiperku gematogeno ir varau namo.

Taigi apie visos sistemos kryptį: elektriniai prietaisai ir elektrinė medija 9bendravimo terpė) greitina žmonių judėjimą, bendravimą, vartojimą (     čia———->        <———–didelis tarpas   ) ir galų gale mus paverčia elektronais 9gal męs jais ir esam? Sistema koordinuoja musų judėjimą kuo toliau tuo labiau 9visi į akropolį!!!!!!!!) kažkada buvo patarlė visi keliai veda į akropolį, bet kad nebūtų taip paprasta juos stato daugkur (hyper nuorodos) kameros, taisyklės, mašinos TIK gatvėse – kaip elektros kabeliuose. gelbsti vienas dalykas: jie gali nustatyti arba mūsų buvimo vietą arba judėjimo greitį: kvantinė fizika anyone???? rankų nėra tai dedu nuorodą vakaro skaitaliui ir savo kiaušų kietumo matavimui:

http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_mechanics


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

7 thoughts on “Galvojau apie tikslą.

 • Vytautas

  „kurybos procesas sukelia daug teigiamų emocijų, kartais pašalina įtampą“

  Įtampa gal būtų kiek mažesnė, jeigu nesilaikytum taip nuosekliai labai modernios, ir gana ekscentriškos media pasaulio sandaros idėjos.

  Tavo sistem koncepcija, sprendžiant iš mūsų buvusio pokalbio, ir to, ką skaitau čia, liečia dalykus, kuriuos dirbi, ir kuriais gyveni. Kaip ir bet kuri kita koncepcija, ji nebūtinai yra 100% teisinga (čia joks ne bandymas įžeisti).

  Reikalas tame, kad kai kam nors per daug atsiduodi, prarandi laiką ir energiją, kuriuos galėtum skirti kitų, gal neblogesnių dalykų pažinimui. Kai kovoji su įtampa, deja, irgi prarandi energiją.

  Savo prisistatyme pirmu sakiniu sakai: aš nieko nebijau. Žinok, įtampa yra baimė.

 • Sistem metsiS Post author

  Aš stengiuosi savęs ir tuo labiau savo idėjų niekada nestatyti į pirmą vietą, nes žinau kuo tai kvepia. įtampa kyla iš nesaugumo (tikriausiai).

 • Borka

  Pastebėjau tokį dalyką: gyvenant lengva pakliūti į „patogią būseną“. Čia kaip erkei į šiltą, šlapią pažastį – ten tiesiog patogu būtį, tačiau tai gali užtrukt. Visai kaip vidutiniškai gili dražė saldainių duobė, lipi – o pagrindas birus, o kur dar prisivalgius ir aptingus, taip ir pasiliekama ilgam ilgam.
  Tai gal su tuo briurokratiniu aparatu taip pat yra: jį pakeist netoks lengvas ir nuo 1 asmens priklausantis sprendimas (nors gal tik reikia labai panorėt), Jūsų laikas labiausia svarbus tik Jums patiems, na o dėl gaunamų pinigų už kiekvieną antspaudą klerkai ir sekretorės tikrai neišeis į gatves protestuot…

 • Borka

  Pagal mane turi būt labai gerai pasiruošęs kariaut jei nori būt 1 lauke. Jei neįvertinsi visų galimų pasekmių, tai gali ir nepasisekt, beje nepamirškim, kad klysti yra žmogiška ir beveik neįmanoma 100% nuspėti visų galimų atvejų. Atliekant rizikingas manipuliacijas ir vertinant tai per labai ilgą laiko tarpą tikimybė nepasisekt labai išauga. O internete tai viskas yra loginama ir jei norės patikrinti kas būrė kariuomenę tai ras ir tave ir tavo artimuosius.

 • Sistem metsiS Post author

  Andriau ko tu bijai? Loginimo? Cha ccha cha. Aš nebijau ir man gaila tavęs kad tu bijai ir mane dar gąsdini. Aš esu nuolat vienas lauke, bet visada yra pagalba draugo, skambutis draugui ir pusę per pusę variantai. pamiršti kad tai žaidimas, pamiršti galią kritinėse situacijose, pamiršti minios psichologiją ir užsidarai kažkokioje baimėje ir nerealume. Borka imk ir perskaityk knyga, tavo mintis tikriausiai irgi kažkas užlogins? Ar tu visa ko viršuje ir tavęs tai jau niekas negali sekti ir naudotis, stumtelti kur reikia, pakišti norimą idėją? Gal net pačios idėjos kaip parazitai gyvena mūsų galvose?