Turbo šekeliai

Vakar diena mane beveik pribaigė, gerai kad aš ne amerikoje kur ginklai lengvai pasiekiami, būčiau nusišovęs, arba prisigėręs alaus arba degtinės. dar reikės eiti į teismą. Man nekeista kodėl Lietuvoje daugiausia žmonių žudosi, jie silpni ir neatlaiko tokio pisimo per akis ausis ir piniginę. Žudaisi ne dėl to kad gerai, tikiesi kad bus geriau. Bet kas iš to. Žudytis prasčiausia išeitis ir lengviausia.

Išsikviečiau savo angelą sargą paklausti kame replės, o jis man sako, taigi viskas čiki: ėst turi, kur šiltai miegoti turi, apsirengti turi net per daug, viskas čiki taip ir Dievas suplanavo. Nedirbi ko reikia, neskleidi gerosios naujienos, per daug skleidi blogąją, tai gauni atpildą, pažiūrėk kiek žmonės įdėjo darbo į tavo aplinką/ Gi ir pats supranti kad žmonių per daug, o Lietuva stovi tokioje geroje padėtyje, tik žmonės kažkokie mazochistiniai kentėtojai ir tylėtojai, reikia juos apmarinti ir atkelti kitus, kurie labiau šypsosi ir daugiau dirba. Niekada negali suprasti geopolitikos nes esi žemės žiurkė. Aš net negaliu suprasti kaip gali būti taip daug muzikos, dar iki šiol nesugebu suvirškinti to kad visos jos neperklausysiu net dieną naktį klausydamas, kaip ir neperžiūrėsiu visų filmų, kaip ir nepaliesių visų mobilių telefonų, neišragausiu visų arbatos rūšių. Knygų ne. Net šiandien parašytų blogų įrašų ne. Per didelis pasirinkimas, reikia informacijos vadybos. Youtube gerai atrinkinėja muziką, imdb turi filmų topus, bet kiek tai skiriasi. Muzikoje gana lengva nusileisti į underground, filmuose daug sunkiau. Tai užmuša, vis labiau suvokti savo ribotumą ir robotumą.

Gavau spaminį laišką, pabandysiu laisvai išversti:

Labas aš esu korporacijos “Pagrindinė molekulė” vadovas, norėčiau tau skirti teisę valdyti savo korporaciją jai išklausysi mano istoriją ir papasakosi savo, ir išspręsi kelis testus. Pirma trumpai apie mano koorporaciją, per metus męs uždirbame apie 8,5 milijardus turbo šekelių, prekiaujam įvairiomis vandens formomis, rašau tau nes man patiko tavo blogas, gaila jį man teko skaityti per samdomus vertėjus. Keistai žiūri į pasaulį, bet tai gera savybė, niekini save, tai irgi padeda pakilus. Jai nori tiesiog man atsakyk mano kalba, taip bus lengviau bendrauti, sąskaitos nurodyti nereikia nes aš ir taip ją žinau, kaip ir kažką slėpti, aš gi vistiek jau klausiausi tavo pokalbių ir surinkau tikrai daug informacijos apie tave (net mačiau kaip vienas šoki pas savo draugą, gal pameni kai internetu tau siūliau pirkti nuostabios muzikos ir kitokį gyvenimo variantą, bet tu tai supratai ne iki galo) tai pat mačiau tave vasaros 5, net vaistai kurie tau skiriami išrašyti su mano palaiminimu ir aptarimu su psichiatrais kurie uždirba daugiau per mėnesį nei tavo visi draugai per metus, nes dirba su korporacijų vadovais. Žodžiu jau tau pripasakojau pakankamai kad galėtum suprasti kad aš rimtai.

Aš jam atrašiau:

Tikrai ačiū už Jūsų pasiūlymą, bet aš niekur negaliu rasti informacijos apie . Bet man keista iš kur jūs tieg daug apie mane žinot ir kodėl mane laikot išrinktuoju, tai tikrai nepanašu į tikrą spamo laišką, bet kvepia noru pasinaudoti nemokamu bendravimu, kaip psichologinės pagalbos forma, dar keista kad jūsų pelnas matuojamas turbo šekeliais.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 komentarai “Turbo šekeliai”