Naktis, tamsa, dega lange dar vis šviesa

Kažkaip nesinori gultis vien todėl kad mano mažam kambaryje tam reikia ištiesti tachtą, Tinginystės viršūnė, kai geriau sėdi soste prie mašinos, nei guli kai tikrai gerai būtų pamiegoti.  Kventiapinas neveikia, nei 200mg išgerti vakare, nei po to kaltas šimtas. Gali valios jėgomis nugalėti vaistų apsnūdimą, kaip ir bet kada išeiti iš blogos situacijos. Negali išeiti tik kai patenki sensorinę deprivaciją, ar tai būtų covidas ligoninėje, ar durnynas, ar baisiausia tema – kaleimas. Viskas tik tam kad jaustum ribas visuomenės ir nežengtum per nematomą plonytę mėlyną liniją. Jei tau sunku – kreipkis pagalbos – ar tai būtų skambutis draugui, ar anonimiška linija, ar interneto anonimas, ar tabletė kuri dar po ranka. Kai peržengsi tą liniją parsirasti atgal bus sunku, viskas atrodys kitaip. Geriau neik per ją – žolę rūkyk tik nuo 21, alko geriau iš vis nevartok (čia ir yra siaubas ir atsipalaidavimas, vieniems duotas ramiai kitiems pragariškai), nesigilink į sąmokslo teorijas – geriau jai nori jų paklausk manęs – sukursiu tau gyvai, gan įtikinamą ir besibaigiančią klaustuku. Suprask Dievo įsakymus ir tai kad jų visų laikytis nuolat net nėra įmanoma, lazda turi daugiau nei du galus ir tai darosi aišku kai tave liepia rinktis – a ar b, o visada yra dar ir c- nesirinkt.

Nėrimas į naktį ir viršijimas 24h ciklo yra pavojingas, bet taip norisi iš realybės išplėšti dar daugiau laiko malonumui – mes esam tiesiog mėsa, žir zimli. Smegenims nuolat reikia aprūpinimo deguonim ir cukrum, o jos gal net ne mūsų, gal iš vis galva tik imtuvas radijo ir joje ieškoti prasmės tas pats kaip radijo imtuve ieškoti pranešėjo. Bet kas, bet koks procesas jei sudalintas į smulkias dalis ir pradėtas tirti veda link durnyno. Kvantinė jbtmt. Taip: nezabudu mat radnuju. O man yra buvę kai psichozė atjungia ir motinos esančios šalia suvokimą, atrodo tai ateivių fermoje paduotas tau netikras karvės papas čiulpti kad būtum ramus brrr, baisūs prisiminimai.

Geriau nenorėkit pamatyti haliucinacijų, išmokit matyti džiaugsmą bekrentančiam rudenio lape ir pilkam danguje (statinio triukšmo). Nenorėkit meilės, būkit šalti ir išdidūs lyg gaidžiai ant mėšlo krūvos – ir pagauna gaiduką, kirvis tik cakt, galvos nebėra, bet kūnas dar gali bėgioti po kiemą. Gamta žiauri, tie  Aukštesni stebi, jei jų dar nematėt tai džiaukitės.

Pabusti kol vyksta operacija, ir tavim operuoja bežaidžiantys vaikai iš labai tolimos ateities – haliucinacijos yra baisu, jų gerų kaip ir nelabai būna (bent man).

Kasdien tikėjimo malda, anonimų: Dieve suteik man ramybės, susitaikyti su tuo ko negaliu pakeisti, drąsos keisti, ką galiu pakeisti ir išminties tą skirtumą suprasti!!!!

Tai labai gili malda, kaip ir 12 žingsnių prasmė ir sunkumas. Atlikti sąžinės ataskaitą (ar iš vis tai įmanoma?), kai kam jau trečias žingsnis su Dievu neįveikiamas. Aš trumpai pasakysiu: kurkit savo Dievą mylinčiu.

Kelios nuotraukos manos:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon