Ankstyvas pavasaris, vėlyvas vakaras

Tikėt. Nepasiduot. Negailėt savęs, jaustis tvirtai. Atjungti tuos kuriems tik jų bezdalai kvepia. Norėt tiksliai ir gerai dalyvauti. Žinot kad turi įtaką. Leisti sau kelias alaus ♃ 🍻, bandyt visai nerūkyt 🚭.

Jei apsidėlioji viską galvoje atrodo lengva, bet priklausomybė jau toks dalykas yra – ilgai eitas klystkelių kelias kurį mesti super sunku, net alus veda į mms kambarį įsipilti kažko stipresnio. O jei nebūtų mms kambario? Kaip tik šiandien klausė, kas perka tas mažas bonkutes po 100g degtinaitės – sakau tie kurie nesugraibo 200 ar 350 ar 500g ir bando gesinti šachtą paprastuoju būdu, o realiai gi patenki į užburtą ratą, gradus kapeika kainos turbūt ant 0,7L – tu perki 0,1 ir jei paskaičiuoji kainą kiek sumoki, turbūt moki dvigubai. Jau alkoholizmas smarkiai išgyvendintas, dabar tai keičia rūkymas neaiškios kilmės žolės ar net cheminio nijasno hašo ar dar baisiau smailiko, ar bendrai rūkymas kristalų ale meta amfetamino ar net kreko. Kiek žinau tuos kurie tai bandė ir gyvi – tai tikrai ne patys patikimiausi ir fainiausi žmonės – tie kurie išmoko labai greitai pirštus lenkti į save ir tu ten tik prašalaitis jų epopėjoje gauti – vartoti, galvoti kaip gauti daugiau. Dar kiek šniojančių per laisvas, savaitgalį – visa jaunimo subkultūra slaptų vartotojų, retas reivas dabar jaučiu apsieina be per stiprių exstazi tablečių, kažkokios neaiškios kilmės kristalų, o kas žino ir kokso stiprinto irgi neaišku kuo.

Kai galvoju manęs dabar visiškai netraukia visokie diskotekai, reivai, vakarėliai, kinai (nors gal visai pažiūrėčiau Dune abi dalis, ar tą Šūdenhaimerį) restoranai 🍴 striptizo barai, kūrvos iš ukrainos namo. Mane daug labiau traukia valia ir plaukimas su naujumu, kai tam nereikia eiti, vartoti, būti eilėje, daug mokėti. Aš pats paduodu krūvą džiaugsmo in internetą – vat ir dabar link 500Mbps kyla skalė aukštyn gijos. Bet matau kad visa ta sistema braška per siūles, vienintelė vieta kur begali gauti packus muzikos juos įdeda nereguliariai, Flac siųstis nebegaliu dėl vietos trūkumo. Tai reiktų pabandyti pasileisti dar kartą dc++ kokią programą ir pabandyt pasidalinti viskuo išskyrus muzončiką. Bet koks tai tuščias kaifukas zulinimų diskų ir elektros deginimo – bet žinai kad kažkam padedi.

Kapok

HOR kapoja gerai paskutinį miksą, gal kažkiek greičiau nei aš mėgstu bet fainumyniškai. O kiek dar laukia foobar2000 visko sudėta, o dar tos dokumentikos ant youtube naršyklės tabų, o dar knygos geros klausyti, o dar knygos geros skaityti 📖 darosi klaiku nuo pasirinkimo veikti. Tai stingdo, bet jei nepili be proto alko diena gali turėti ir 18h ir link 6h miego su nusnūdimu dieną h turėtų užtekti egzistavimui, kartais gi taip faina lenkti sistemą į nemigos kitoniškumo beprotybę. Vat ir dabar niežti šauti raketinio – bet ne ne žinau nepadės jis ir ano nereikia. Kartais jis kai jau knapsi po virš 20-24h nemigos įpučia jėgų neblogiau nei nikotinas – amfetaminas, kartais darosi nuo jo klaikiai baisu. Vaistai suleisti penktadienį – cisordinolis mano gelbėtojas. Reiktų kažkada išgerti profilaktiškai olanzapino – manau dabar geras laikas jo atsiriekti 5mg.

Trylikta diena

Pabudau labai anksti, išlydėjau mm į darbą, sutraukiau vieną prastą cigarilę, išsitraukiau vieną alaus, po to kažkiek mokos likerio ir jau po 8 ryto nuėjau vėl miegot, skambino Dmnts – kažkaip keistai nors numeris užblokuotas vis tiek skamba, numečiau iš jo be amžino eurų klenčinimo nieko gero neišgirsi. Nuėjau į parduotuvę atpirkti alaus, nesusilaikiau ir dar pakelį mažą šikarnų cigarilių paėmiau, jau kelias sutraukiau. Kava stipri iš moka aparačiuko, žalias stiprus pu erh, dvi raketinio kad jaustis bent kiek gyvu. Vakarykštė puse tabletės olanzapino visiškai atjunginėja, gerai kad yra raketinis ir stipri arbata 🍵

Sukasi Foobar2000 kažkokie susiųsti elektronikos albumai, rinkiniai. Liko išplauti vieną puodą, vat raketinis jau suveikė, jaučiuosi gyvesnis, tikrai klaikokas tas vaista olanzapinas, dar sukeliantis apetitą be proto, auginantis svorį, keliantis diabetą. Bet kartais geriau jo iš anksto išgerti kad prigesinti kylantį sąmonės gaisrą. Vakar jau brls sakė kad aš per daug aktyvus, o vat šiandien visai mieguistas ir uždaužtas buvau.

Sąmonė beveik tuščia, olanzapinas pravaiko visiškai mintis ir norus. Turbūt dėl jo ir truputuko alko taip klaikiai jaučiaus.

Svarbumas norėt ir svajot. Svarbumas pasitenkinti tuo ką turi. Džiaugtis dienom, valandom, minutėm. Lėta muzika ramiai spalvoja nuotaiką. Galva tuščia, priverstinė cheminė meditacija. Vėl pasileidau paišymą stable diffusion, paskutiniu metodu paišo mažne greičiau nei gali sugeneruotas nuotraukas apžiūrėti.

Būvio atleidimas

Kai nori tai gali, kai reikia tai jauti belekelintu jausmu. Pavirsti į laiko ieties smaigalį ir lauki tikrovės raibulių kad išnaudoti sau palankiu būdu. Kažkas saugo, tai faktas. Jei ne tas kažkas aš jau daugel kartų būčiau po žeme. Tikėti nepopuliaru, bet negali atmesti to kas vyko nepaaiškinamo, laiko kilpų, jutimūsi kai kirba suvokimai nyksmo ir aplinkinio skausmo ir prarajos į kurią riedą laiko traukinys 🚉


Keturioliktos vakaras

Šiandien toliau mieguistas, žinoma suleisti keturi buteliai alaus tam padėjo. Kaip nulipti nuo to apynių ir laipsnių kaifuko. Rūkiau vėl per daug. Pasiėmiau siuntinius iš pašto ✉ vienas grynai dovanom net su maišiuku atsiųstas kiti faini mirgantys usb c pakrovimo laidai, bet pažiūrėjau fast charge nepalaiko.

Dabar vėl plaukiu su HOR miksais ir stipria juoda arbata, raketinio nenoriu. Noriu kažkokios tvarkos dienose, nors jos ir taip rutininės, šiandien perklausiau du skyrius naujausios Sorokino – pornografija post atominio konflikto ateities eroje, bet klausosi gerai. Užsisakiau ir jau atėjo į Skytech A4Tech naujas pelėnas.

Penkioliktos diena

Jaučiuosi kažkoks tuštokas, žinau kad rašau pagrinde sau, kaip terapija. Mirė Zarraza – tik dabar sužinojau.

https://kliedesys.jimdofree.com

https://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/mire-vilniaus-panku-ir-reiveriu-legenda-melomanas-jonas-zarazza-piratas-bet-kartu-ir-svietejas-1050-2193268

Gaila, tiesiog fiziškai jauti kai ateina sunkesnis laikas. Nenorėčiau dabar ir daugiau niekada patekti in psichiatrinę, kol kas ten ir neveda realumas. Bet tie trys alaus iš ryto, po to atjungia miegui keistai sapningai nelabai maloniam. Mm dėsto iš namų.

Gabaliukas bikučio per pypkutę, kava su pienu ir medum. Sukasi lėtas albumas:

https://cryochamber.bandcamp.com/album/remnants-of-war

Jau kirba kažkur viduje šlykštus pavasarinis noras pabepročiauti, pan Grškvč nei kelia tel nei atsako į sms. Aš noriu tikslumo ir pažado kurio negali būti, džiaugiuosi palikęs dalį savo praeities pačiai virti savo sultyse.

Šešioliktos diena

Buvom su mm sėklų parduotuvėse, turguje, Lidle, susiverčiau grįžęs 0,75l skanaus Vilniaus alaus, žinoma kava arbata. Lauke tikrai pavasariškai šilta, dviratis parduotas taip tai tikriausiai išsitraukčiau pralėkt. Sukasi naujas albumas:

https://fourtet.bandcamp.com/album/three

Aptvarkyti namai, ramus būvis pagardintas gabaliuku mažu xanaxo ir keliom ciklo. Noriu tikėti, kojas skauda nuo prasivaikščiojimo ar gal nuo nepatogaus sėdėjimo.

Dar viena ciklo, dar gabaliukas xanaxo, stiproka žalio pu-erh arbata, noras išspręsti internetą. Kai prisimeni kaip eidavai ieškoti muzikos į cd turgelius, pirkdavai kasetes kioskuose, pirkdavai laužtus žaidimus kompaktuose, pats įrašinėdavai dovanom 💿 kartais net atrodo to nebuvo – tai tik nerealus sapnas. Tikrovė subėga į šitą akimirką ir nori tave perplėšti pasiūla veiklos.

Vakaras 🌃

Stalas aptvarkytas, vėsta stipri arbata, kapoja HOR dėdė gyvai. Bizglumas trijų raketinio tablečių, dega smilkalas. Rūkiau šiandien visai nedaug, galėčiau dar nubėgti alaus bet anas kartu su xnx atjungtų į miego karaliją.

Tykšta per sąmonę neramus džiaugsmas – viskas čia, nereikia niekur eiti, nerą jokių degančių reikalų ar darbų. Taip ir nepasiėmiau naujos pelės iš Skytech ir nepasiėmiau sau ir močiutei išrašytų vaistų. Reikalai pirmadieniui, vakarop fainai nulijo. Teisingas būdas džiaugtis – su negirdėta muzika 🎶 🎼🎵🔊🎛️🎧🎷🎹

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon