Noras pirkti

Užėjo noras pirkti daiktus. Užsisakiau naują monitorių, gavosi nušauti tikrai maža kaina, ne už 140, o už 107, kažkaip dar atrodo atšauks užsakymą, nes tikrai kaina per žema kaip už:

https://www.skytech.lt/g2230hsb1-iiyama-gaming-monitor-g2230hsb1-215-1920-1080-pixels-169-250-cdm-black-p-531897.html

iiyama tikrai gera firma. Nusprendžiau pirkti vietoi nešiojamo kompo už 850, nes nors anas irgi tikrai gera kaina, bet aš ir taip turiu seną nešiojamą kuris gerai veikia, ir naują raspberry pi 8GB su klaviatūra kuriam trūksta monitoriaus, bus gera proga pasimokyti naudotis linux, bet šiaip aš pagrinde per rdc prie namų kompo pasijungęs sėdžiu, įdomu ar bendrai ištemps bevielis 6Mb/s ryšys Full HD raišką.

Reikėjo realiai pirkti kokį dėvėtą, bet aš kažkiek viduje tikiu artėjančia apokalipse ir geros technikos vieta ant stalo. Dėvėtas vis kainuotų geresnis apie 50€. Kalena beardymanas per twitch:
https://www.twitch.tv/videos/1093453135?t=0h20m52s

Daug miegu, ir iš ryto beveik iki dvylikos praguliu nors guluosi anksti ir dar dieną porą valandų nusnaudžiu. Reiktų turbūt dar labiau retinti vaistus, bet tuo pačiu ir anksti dar tai daryti. Tas nuolatinis žaidimas su vaistais užknisa, būtų gerai juos suderinti taip, kad ir nebūtų per daug apsnūdimo, ir jų būtų organizme jei vėl pradėtų nuotaika kaip raketa kilti aukštyn. Tikrai keista kai turi kovoti su per gera nuotaika, bet tokia jau liga, ir be vaistų tikrai dar ilgai nereikėtų likti.

Ryt parsirandu iš sodo atgal namo, tikriausiai liksiu ten kažkiek, reiktų prisėsti prie projektų ir paleisti tuos kelis puslapius. Namie patogiau dirbti, tik ir karščiau nei sode. Gal pagaliau kitą savaitę atleis šita karščio banga.

Gerai kad praėjo geidimas alkoholio ir narkotikų, nors dar virpa vidus kai apie tai pagalvoju. Amžina kova su tuo ko vartoti nereikėtų. Alko tuoj pat nusmailintų kelią pas narko, o prastos kokybės narko tuoj pat gali pasiūsti orbiton kurios centras psichiatrinė. Reikia laikytis, kaip tai padaryti ilgai aš tikrai nežinau, išlikęs tas noras beprotybės šuorų, tusčių kokaininių pokalbių, mdma švelnumo. Reikia patikėt savim ir pasinerti kur kitur, kad ir žaidiman, knygon, mokinimuisi programuot, apdirbti vaizdą. Reikia žengti tolyn kol nevėlu. Galva jau stabarėja, darosi baili. Reikia judinti, o ne sukti beprasmiškai soc tinklus ir naujienas.

Aš norėčiau jaustis kasdien ramiai ir be baimės. Tai sunku šiais kitimo laikais, kai aplinka bando tave gąsdinti kiek įmanoma. Man baisu, kad galiu išprotėti ir nebeatsistatyt. Kažkada geidžiau aštrių būsenų, tekančio adrenalino, apgaulingo galutinio supratimo. Dabar geidžiu ramumo, geros muzikos, ramaus pokalbio, užimtos galvos nesisukančios laisvais apsisukimais. Rašau sau ir pats galvoju kiek daug klaidų pridaryta ir kiekvieną dieną daroma, kaip niekaip negaliu tapti sau patinkančiu. Čia ir nutukimas tikrai veikia, nesu gražus sau. Dviratis paruoštas, reikia daugiau minti, gal bent kiek numesti, pradžioje iki šimto.

Sekant pasaulio pulsą supranti koks tai beprasmiškas reikalas, tikrai tas kas skaito tik naujienas yra durnesnis už tą kuris nieko neskaito. Reikia nustoti jas sekti, Lietuvos jau ir taip senokai neprileidžiu arčiau, peržvelgiu akim tik hacker news ir užprenumeruotus laiškus. Kam? Kad bent kažką veikti, protas dar vis neleidžia ilgam pasinerti į knygą, o tikrai reiktų, arba bent žaidimą su istorija, vat kaip tik trečią witcher nusipirkau, reiktų leisti sau panirti žaidiman, kad mažiau norėtųsi bėgti iš namų pas draugus. Ten dažniausiai yra rūkalo narkotinio, jo nereikia, bet kartais tikrai automatiškai ranka išsitiesia ir paima kasiaką.

Kas turi būti, kad pasijausčiau ramus? Negali ramybės nusipirkti, nukeliauti, dėvėti, turėti, gali tik būti joje kaip transcendentinėje būsenoje kai nieko nebetrūksta. Kaip aš pasiilgstu jos. Vyniojant scenos kabelį, kraunant kolonėles, tvarkant pc problemas,vairuojant automobilį.

Diena buvo gera, kad ir nuodėminga:

Nuotrauka:

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.