Pūlinukas, pūlinys, lai kūnas sugyja

Dar vakar išspaudė pūlių iš žaizdos, perrišo vėl taip, kad nusiimant kelnes nusiima ir tvarstis, nu bet ką padarysi.

Naujas GPU AMD 6800 laukia skyteche, dar reikia paimti siurblio antgalį iš paštomato. Močiutė jau namie, vakar šilkinė šiandien pikta kaip širšinas. Nu ir eina jinai na.

Youtubas stengiasi prakaituoja už pinigus:

aš keistai migęs per naktį, trasoje olanzapinas – mm ir brls sakė kad jau aš per aukštai ir per kibus, per kalbus, per džiugus – reikia nusidaužt iš anksto, nes nuotaikėnas gali kilti kilti ir lūžti į psichozę, penktadienį injekcija cisordinolio. Šiandien užpiliravau dvi ciklo ryte su kava arbata, bandau nerūkyt kad geriau gytų žaizda – alko traukia, jau du buteliai suvartoti, o dar tik rytas… Jų žinoma nejaučiu jau nei kiek. Rašo per slsk stagehandas iš USA – sako praradau 75% savo investicijų, sunku ten usa, praradau didžiąją dalį savo kolekcijos per uraganą, stato namuką kieme, tokio dydžio kuriam dar nereikia leidimo.

gl birželio 8 širdies operacija, Vtks išmetė iš darbo, teisis bandys išeitinę bent gaut, pradirbo samsunge 7 metus. Mama skundžiasi kad nenori gyvent, man tai labai nejauku, pats kai matęs kas darosi arti mirties, supratimas to mėtymo per variantus, ale multivisata.

Laukia kompo operacija įdėti naują GPU, pravalyti dulkes, pabandyt pakeisti kelis laidus, viena diskų stotelė tai atsijunia ir tuoj pat prisijungia – keistas bug. GPU gal privers daugiau atsipalaiduoti prie žaidimų – žinoma dabar žaisti kai lauke karšta ne bizniova mačiau ir 26 jau numato – vieni sako kad lietaus nebus, lietuviai žada kad ale bus.

Močiutei vaistų jau liepė neduoti pačiai rinktis ir vartoti – reikia duoti jei iš rankos. Ryt mm jau sodan su brl, sakė daug darbo ten ir neturi vietos ir galėtų eit į pensiją bet sako neturiu savo erdvės, tai planuojam mčtkn ištremti į mano mažą kambarį rudenį ir mamai užleisti didžiausią, man pereiti į jos, gal ir biznis tik tarp jų siena plona ir dar durys nenaudojamos, tai man muzikytė bendrai turbūt naktim atpuola, reiks pratintis prie ausinių.

Kažkas kažkas ir ramuma, vakar norėjau kažką labai daug čia rašyti, bet olanzapinas dabar užmušė ir mintis ir prisiminimus, ramuma medatyvi. Arbata skani, dešimta artėja – alaus mėgėjai guvėja.

Grškvčs žinoma skolos dar neatiduoda, bet yra kažkoks rezervas dar sąskaitoje.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon